Türk Novatech

Dijitalde İmzanız Olsun

B2B

Business to Business

Bir işletmenin diğer işletmelere ürünler veya hizmetler sattığı ticaret modelini ifade eder. Bu tür iş ilişkileri, birçok sektörde ortaya çıkar, örneğin, üretim, toptan ticaret, teknoloji, lojistik ve daha birçok alanda B2B işlemleri gerçekleşir. B2B ilişkileri genellikle büyük miktarlarda ürün veya hizmetin transferini içerir ve iş dünyasının verimli bir şekilde iş yapmasına olanak tanır. Bu tür ilişkiler, karşılıklı kazanç sağlama ve iş dünyasında büyüme fırsatları yaratma amacını taşır.

Temsilci & Plasiyer Modülü

Türk Novatech Temsilci & Plasiyer Modülü, işletmelere geniş bir ağda temsilcilerini ve plasiyerlerini yönetme kolaylığı sunar.

Cari Hareket Takibi

Türk Novatech, cari hareketleri kolayca izlemenize olanak tanır. İşletmenizin gelirlerini ve giderlerini anlık olarak takip edin, finansal sağlığınızı optimize edin ve daha iyi kararlar alın.

Kampanya Yönetimi

Türk Novatech Kampanya Yönetimi: İşletmenizin pazarlama stratejilerini etkili bir şekilde yönetin, hedef kitlenize özel kampanyalar oluşturun ve büyümeye katkı sağlayın.

B2B

Mükemmel Müşteri Deneyimi

Türk Novatech B2B hizmetleriyle, mükemmel müşteri deneyimini ön planda tutuyoruz. İşletmenizin özel ihtiyaçlarını anlıyor ve iş ortaklarınızla sağlam, güvenilir ve kişiselleştirilmiş bir iletişim sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza odaklanarak, sizin için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Türk Novatech
Türk Novatech

Türk Novatech


Türk Novatech


Türk Novatech

×